Lesrooster en Tarieven

Lesrooster seizoen 2018-2019:

 

Lesdag en soort les Start-Einde

Leeftijd

Docent

 
         

MAANDAG (CulturA)

       

Klassiek 1

16:00-17:00

8-11 jaar

Belinda

 

Selectieklas 1

17:00-18:15

9-12 jaar

Belinda

 

Selectieklas 2

18:15-19.15

11-15 jaar

Belinda

 

Spitzen1)

19:15-19.45

12 jaar en ouder

Belinda

 

Selectieklas 3

19:45-20.45

13 jaar en ouder

Belinda

 
         

DINSDAG (CulturA)

       
Klassiek volwassenen    9:15-10:15  35+ Belinda  

ADV kinderdans 1

15:45-16:30

 4-5 bij voldoende aanmelding

Karin  

ADV kinderdans 2

16:30-17:30

 6-7 jaar

Karin  

Beginners klassiek

17:30-18:30

 7-9 jaar

Karin  

Moderne dans

18:30-19:30

12-14 jaar

Daphne  

Moderne dans

19:30-20:30

Jong-volwassenen (15+)

Daphne  
         

WOENSDAG (CulturA)

       

Peuterdans

10:30-11:10

2,5-3 jaar Karin  

Peuterdans

11:15-11:55

2,5-3 jaar Karin  

ADV Kleuterdans 

13:00-13:45

4-5 jaar Karin  

ADV Kleuterdans

13:45-14:45

   6 jaar Karin  

ADV Pré ballet

14:45-15:45

6-7 jaar Karin  
Klassiek 15:45-16:45 7-9 jaar Karin  
Modern 17:00-18.00 8-11 jaar Melody  
Modern 18:00-19:30 Pré Louder***  toelating dmv auditie Melody  
Modern 19:30-22:00 Louder***         toelating dmv auditie Melody  
         
         

DONDERDAG (CulturA)

       

Klassiek + selectieklas 1

16:00-17:15

9-12 jaar

Belinda

 

Klassiek + selectieklas 2

17:15-18:45

8-14 jaar

Belinda

 

Klassiek + selectieklas 3

18.45-20.15

14+

Belinda

 

Spitzen1)

20:15-20:45

12+

Belinda

 
Klassiek volwassenen  20.45-21.45  25+ Karin  
         
         
VRIJDAG (CulturA)        

Streetdance

16:00-17:00

groep 6-7-8 PO

Daphne  

Streetdance

17:00-18:00

1e 2e klas VO Daphne  

Streetdance

18:00-19:00

3e-4e klas  VO

Daphne  

Modern

19:00-20:00

15+ Modern Daphne  

Modern

20.00-21:00

15+               bij voldoende aanmelding

Daphne  
         
         

ZATERDAG (CulturA)

       

 

       
Peuterdans                      9:05-  9:45 2,5-3 jaar Melody  
ADV  kleuterdans 1                  9:45-10:30 4-7 jaar Melody  
ADV  kleuterdans 2  10:30-11:30 6-8 jaar Melody  
Musical 1+2  11.30-12.45 8-14 jaar Nikie  
Kid's Dance  13:00-14:00 6-8 jaar         Daniëlle   
Boys Only  12:45-13:45 7-10 jaar       bij voldoende belangstelling    
Musical show dance  13:45-14:45 10+               bij voldoende belangstelling              
         
ZONDAG (CulturA)
       
Workshops     diverse docenten  
         
         

 

1) volgen van een spitzen les is alleen mogelijk bij het volgen van de selectieklas in combinatie met de klassieke les voor gevorderden, met goedkeuring van de docent en na overlegging van een schriftelijke medische goedkeuring van sportarts of fysiotherapeut waar wij ons mee verbinden.

 

***) deze groepen zijn de dansgroepen. De leerlingen worden geselecteerd d.m.v een auditie.
Plaatsing in de lessen is afhankelijk van het niveau en de leeftijd van de leerlingen.